Kokteyl Organizasyonu - Düğün Kokteyl - Nikah Kokteylleri - Açılış Kokteylleri - Nişan Kokteyli - Davet Kokteylleri - Kokteyl Catering - Fuar Kokteyl - Tanıtım Kokteyli - Açılış Organizasyonu - Organizasyon Hizmetleri - Catering Organizasyon - İkramlar
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: koktey
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

05-11-2012 23:53
Kokteyl Masa Kiralama ve Süsleme Fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilir asistanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

05-11-2012 23:52
Kokteyl Organizasyonlarını
zda Bistro masa kiralama, garson temini, ses ve ışık sistemi kiralama gibi birçok hizmetimiz sizleri bekliyor.

05-11-2012 23:50
Kokteyl Organizasyonu için Organizasyon Firması arıyorsanız Ajansımız profesyonel ekibiyle hizmet vermeye hazırdır.
Kokteyl Catering

Kokteyl CateringKOKTEYL CATERİNG FİRMASI ARIYORSANIZ DOĞUM GÜNÜ  –  FUAR –  TANITIM -  AÇILIŞ – DÜĞÜN – DAVET GİBİ ORGANİZASYONLARI HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.

Kokteyl ve Catering Organizasyonlarınızda tüm ekipman ihtiyaçlarını tek bir elden almak istiyorsanız. Kokteyl Organizasyonu info ekipman kiralama çeşitlerinin tümünü kendi bünyesinde barındırmaktadır… Kokteyl Catering Catering Kokteyl FiyatlarıOrganizasyonlarınızda garson kiralama, servis elemanı, bistro masa kiralama ve bu masaların süslenmesi, masa sandalye kiralama gibi birçok hizmet için firmamızı arayabilirsiniz… Kokteyl Catering Fiyatları için detaylı bilgi almak isterseniz her konuda sorulara cevap bulabileceğiniz asistanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyon Fiyatları alkollü ve alkolsüz olmak üzere değişmektedir… Her türlü Organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm organizasyon çeşitlerinde ajansımızı arayabilir organizasyonlar Kokteyl Catering İstanbulhakkında bilgi alabilirsiniz. Catering Organizasyonları menü ve fiyatları için detaylı bilgi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz… Catering Organizasyonlarınızda kiralık masa sandalye hizmetimizden yararlanabilirsiniz… Yetişkin Doğum günü organizasyonları, fuar organizasyonları, yaş günü partileri, yılbaşı organizasyonları, düğün organizasyonları için Catering ve Kokteyl Organizasyon hizmetimiz mevcuttur.

KOKTEYL VE CATERİNG ORGANİZASYON HİZMETLERİ

-          Cam Bardak ve Tabak KiralamaKokteyl Fiyatları İstanbul

-          Kokteyl Masası Süsleme - Bar Masası Kiralama

-          Masa Sandalye Kiralama ve Süslenmesi

-          DJ Kiralama – Müzik Sistemi Kiralama

-          Balon Süsleme Hizmeti

-          Plastik Tabak ve Bardak Temini

-          Çatal ve Bıçak Kiralama

-          Şarap Bardağı Kiralama

-          Sanatçı Temini – Kiralık Kemancıİstanbul Catering Kokteyl

-          Palyaço Kiralama – Sihirbaz Gösterisi

-          Çocuk Masa Sandalye Takımı Kiralama

-          Servis Tepsisi ve Gereçleri

-          Kameraman ve Fotoğrafçı Kiralama

-          Kokteyl Masası Kiralama ve Süslenmesi

-          Garson Kiralama – Servis Elemanı

-          Karşılama Hostesi  - Manken Temini

-          Buz Dolabı Kiralama – Semaver Temini

Nişan Kokteyli bir çok müşterimiz tarafından bahçe de gerçekleşmektedir. Bu Bahçe Nişan Kokteyli için tabiî ki bir çok farklı ekipman gerekmektedir. Ekipmanları ve Kokteyl  için ayrı organizasyon şirketi aramıza gerek yok. Kokteyl Organizasyonu için tüm ekip ve ekipmanları sizlere İstanbul Organizasyon Firması olarak biz temin edebiliriz. Bistro masa kiralama, farklı renkleri de kokteyl masa süsleme örtüleri, fiyonk ile süsleme seçenekleri, bahçe aydınlatma ışığı kiralama, giriş yolu için büyük şamdan yada masa üstü farklı mini mumluklar, kapı girişi için şık bir tül süsleme, servis hostesi bu tüm ekipmanları sizlere Catering Kokteyl Firması olarak en uygun kokteyl fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Şişli Kokteyl Organizasyon Firması olarak mecidiyeköy ve beşiktaş, ortaköy gibi semtlere en kolay hizmet ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Düğün Kokteyli için organizasyon firmaları ndan fiyat teklifi alıyorsanız kokteyl menülerimizi mutlaka inceleyip ole karar vermenizi öneriyoruz. Catering Kokteyl Organizasyonu için bahçe aydınlat ışıkları, kiralık masa sandalye, servis ekipmanları ve garson ekibi kiralama hizmetimizi siz değerli müşterilerimize hizmetler sunuyoruz.  Nikah Kokteyl Fiyatları bizim verdiğimiz hizmetlere göre çok ucuz olarak sizlere gerçekleştiriyoruz. Sarıyer Kokteyl Organizasyon Şirketleri arasında aracımızla tüm servis elemanları ve ekipmanları sizlere ulaştırabiliriz. Kokteyl Masası Kiralama bu hizmeti en uygun fiyatlarla şirketimizden gerçekleştirebilirsiniz. Açılış Kokteylleri konusunda önce olan firmamızdan her konuda destek alabilirsiniz. Düğün Kokteylleri en güzel hale mükemmel şarap kadehleri ve kanepe ile gerçektir eğer sizde bir Kokteyl Organizasyonu için bir şirket arıyorsanız masa süslemelerinden, kokteyl ikram menüleri, tanıtım hizmetlerinden, mağaza açılış organizasyonu na kadar tüm her şeyi bizden alabilir ve en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Toplantı için Coffe Break bir çok belediye, lansman, fuar için tercih edilen bir hizmettir. Kokteyl Prolonge yanı sıcak ve soğuk ikramlar her konuda her yere tüm şirketler için gerçekleştiriyoruz. Kokteyl Organizasyonu ve sıcak soğuk ikramlar, toplantı organizasyon, tanıtım kokteyli, Fuar Catering Hizmetleri fuar standı için ayrılmış masalarda garson ekibimiz hıç durmadan soğuk ve sıcak ikram hizmeti vermektedir. Bar Masası Kiralama, Tatlı Tuzlu Kuru Pasta, Masa Süsleme, Işık Kiralama, Servis Hostesi gibi hizmetleri, düğün kokteyli, nişan organizasyon, açılış kokteylleri gibi tüm organizasyon .çeşitleri için yararlanabilirsiniz. İstanbul Düğün Kokteyli için farklı paketler sunuyoruz. Bu paketler de ortalama ücretleri düğün kokteyl menülerimize bakarak görebilirsiniz.